CONCURS DE DESENE „DREPTURILE COPILULUI – DREPTURILE MELE”

Astăzi, 29 noiembrie 2011, a avut loc premierea celor mai frumoase lucrări înscrise în Concursul Naţional „Drepturile copilului – drepturile mele”. Din cele aproximativ 100 de lucrări înscrise în concurs, au fost premiate următoarele:

CICLUL PREŞCOLAR

PREMIUL I

BARBU BIANCA, Dreptul la familie

PREMIUL AL II-LEA

MIHALACHE MĂDĂLINA, Familia mea

CICLUL PRIMAR

PREMIUL I

COSTACHE DIANA

MATEIA ANDREI, Drepturile copilului – drepturile mele

PREMIUL AL II-LEA

RUBA ALEXANDRA, Familia mea

DIMIAN  ALEXANDRA, Dreptul la joacă

PREMIUL AL III-LEA

PANTAZI GABRIELA, Dreptul la joacă

VODĂ BIANCA, Dreptul la educaţie

CONSTANTINESCU LAURA, Discriminarea există şi între copii

MENŢIUNE

STROIA MANUEL, IV C,  DE  CE  EU?, Şcoala cu cls. I-VIII Nr. 7 Reşiţa

TUDOSOIU SERGIU, Vreau să fiu sănătos!

CICLUL GIMNAZIAL

PREMIUL I

OANA GOGOŞEANU, Dreptul la sănătate

ŞUT  ANGELICA, Dreptul la iubire părintească

DRĂGAN ALICE, Balanţa

PREMIUL  AL II-LEA

ALEXANDRA HAŢEGAN, Dreptul la educaţie

SPĂLĂŢELU DENISA, Dreptul la familie

PREMIUL AL III-LEA

CONSTANTINESCU IULIA, Dreptul la familie

BOGDAN LUISA, VI B, Drepturile copilului

MENŢIUNE

POP MARIA, Drepturile copilului

BLISTYAR BOGDAN, Dreptul la sănătate

 

 

 

 

 

 

 hair extensions clip in hair extensions nike tn louboutin pas cher nike tn louboutin pas cher louboutin pas cher hogan outlet hogan outlet online hogan outlet hogan outlet hogan outlet scarpe hogan outlet scarpe hogan outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet online sac goyard pas cher sac goyard pas cher goyard pas cher sac longchamp pas cher sac longchamp pas cher longchamp pas cher sac longchamp pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher golden goose pas cher