CONCURS DE DESENE „DREPTURILE COPILULUI – DREPTURILE MELE”

Astăzi, 29 noiembrie 2011, a avut loc premierea celor mai frumoase lucrări înscrise în Concursul Naţional „Drepturile copilului – drepturile mele”. Din cele aproximativ 100 de lucrări înscrise în concurs, au fost premiate următoarele:

CICLUL PREŞCOLAR

PREMIUL I

BARBU BIANCA, Dreptul la familie

PREMIUL AL II-LEA

MIHALACHE MĂDĂLINA, Familia mea

CICLUL PRIMAR

PREMIUL I

COSTACHE DIANA

MATEIA ANDREI, Drepturile copilului – drepturile mele

PREMIUL AL II-LEA

RUBA ALEXANDRA, Familia mea

DIMIAN  ALEXANDRA, Dreptul la joacă

PREMIUL AL III-LEA

PANTAZI GABRIELA, Dreptul la joacă

VODĂ BIANCA, Dreptul la educaţie

CONSTANTINESCU LAURA, Discriminarea există şi între copii

MENŢIUNE

STROIA MANUEL, IV C,  DE  CE  EU?, Şcoala cu cls. I-VIII Nr. 7 Reşiţa

TUDOSOIU SERGIU, Vreau să fiu sănătos!

CICLUL GIMNAZIAL

PREMIUL I

OANA GOGOŞEANU, Dreptul la sănătate

ŞUT  ANGELICA, Dreptul la iubire părintească

DRĂGAN ALICE, Balanţa

PREMIUL  AL II-LEA

ALEXANDRA HAŢEGAN, Dreptul la educaţie

SPĂLĂŢELU DENISA, Dreptul la familie

PREMIUL AL III-LEA

CONSTANTINESCU IULIA, Dreptul la familie

BOGDAN LUISA, VI B, Drepturile copilului

MENŢIUNE

POP MARIA, Drepturile copilului

BLISTYAR BOGDAN, Dreptul la sănătate

 

 

 

 

 

 

 hogan outlethogan outletnike tn pas chertn pas cherlouboutin pas chernike air max 90 outletnike air max 90 outlet uknike air max 90 outlet uknike air max 90 outlet uknike air max 90 outlet ukair max pas cherair max pas cherair max pas cherair max pas cherair max outlet italiaair max outlet italiapandora charms cheappandora charms cheappandora charms cheappandora charms cheappandora charms outletpandora charms ukpandora charms ukpandora charms ukpandora charms ukpandora pas cherpandora pas cherpandora pas cherpandora pas cherpandora outlet italiapandora outlet italiapandora outlet italia